O firmě

Společnost LOP projekt, s.r.o. jsme založili koncem roku 2006, jako nezávislou a úzce specializovanou projekční kancelář na prosklené a provětrávané fasádní konstrukce – lehké obvodové pláště budov – zkráceně dále jen LOP.

Zakladatelé společnosti se v oboru LOP pohybují již více než deset let, z nichž každý prošel celou řadou funkcí v několika realizačních firmách. Naše návrhy detailů, jakožto celkových řešení jednotlivých konstrukcí LOP budov vychází nejen ze znalostí veškerých normových požadavků při realizacích LOP, znalostí různých fasádních systémů LOP včetně vstupujících komponentů, ale především také z dlouholetých zkušeností jednotlivců, které jsme získávali především praktickou realizací zakázek na mnoha stavbách, ve všech stádiích realizace či projekce, a to jak v České republice, tak i v zahraničí.

Náš tým kvalifikovaných pracovníků je schopen reagovat na Vaše specifické požadavky a řešit velmi náročné projekty v oblasti prosklených fasádních konstrukcí a lehkých obvodových plášťů – LOP – budov. Dáme Vašim představám konkrétní podobu a pomůžeme Vám nalézt možnosti dalších úspor při realizaci Vašich projektů. Kontaktujte nás, popřípadě navštivte naší kancelář v Ostravě a ověřte si naše schopnosti.